اطلاعات ارسال کالا

تمامی مرسوله‌های ارسالی با پست پیشتاز ارسال شده و طی 4 تا 7 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

در نظر داشته باشید سفارش هایی که بعد از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه ثبت شوند، روز شنبه بسته بندی و ارسال خواهند شد.

پرداخت آنلاین:

برای خرید های بالای 500 هزار تومان که بصورت اینترنتی پرداخت شوند، هزینه ارسال کاملا رایگان است.

برای خرید های زیر 500 هزار تومان هزینه ارسال به عهده مشتری و 39 هزار تومان برای کل کشور است.

می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا دایرکت اینستاگرام نقص و آسیب فیزیکی در محصولات ارسالی را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. بدیهی است آچیک مارکت خود را موظف به پیگیری مشکل و بازگشت کالا می‌داند.

در صورتی که کالا قابل برگشت باشد، کالا عودت و به محض رسیدن بسته عودتی به انبار، هزینۀ پرداختی مشتری برای کالا و هزینه پستی در وجه مشتری واریز می گردد ، در صورتی که کالا غیرقابل برگشت باشد، با هماهنگی و تایید واحد پشتیبانی هزینه پرداختی مشتری برای کالا در وجه وی واریز می گردد.

با عنایت به اینکه سیاست فروش آچیک مارکت ارائه کالای اصل به مشتریان می باشد ، و اصل بودن کالا مهمترین شاخصه فروشگاه می باشد ، درصورتی که مشتری نسبت به اصل نبودن کالا اعتراضی دارد ، می تواند کالا را به صورت پلمپ عودت نموده و به محض رسیدن بسته عودتی به انبار ، هزینه پرداختی مشتری عیناً به حسابشان واریز می گردد ، بدیهی است در این خصوص هزینه پستی عودت کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

می‌توانید از طریق تماس تلفنی  و یا دایرکت اینستاگرام زاگرس این مساله را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. بدیهی است در این صورت کالا را به انبار عودت و به محض رسیدن کالای عودتی به انبار ، هزینه پرداختی مشتری عینا به حسابشان واریز می گردد که در این مورد هزینه پستی کالای عودتی بر عهده فروشگاه زز زاگرس می باشد.

می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا پشتیبانی آنلاین سایت این موضوع را به تیم پشتیبانی اطلاع داده و کالا را به صورت پلمپ و بازنشده به انبار عودت دهید . به محض رسیدن کالای عودتی به انبار ، هزینه پرداختی مشتری عیناً به حسابشان واریز می گردد. در این مورد هزینه پستی کالای عودتی بر عهده مشتری می باشد.

اطلاعات پرداخت

ایجاد حساب کاربری در آچیک مارکت موجب ارائه خدمات مطلوب و سهولت در پیگیری سفارش‌ها می‌گردد. تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی آچیک مارکت در تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، شما را همراهی می کند.

بله. شما می توانید با شماره تلفن (۰۹۱۲۸۲۴۱۷۵۸) تماس گرفته و  سفارش خود را ثبت کنید.

پس از تحویل کالا به اداره پست، کد رهگیری بسته ارسالی توسط آچیک مارکت برای شما پیامک خواهد شد. شما با وارد کردن این کد رهگیری در سامانه پیگیری محصولات پستی اداره پست  در هر لحظه می توانید از وضعیت بسته ارسالی خودتان اطلاع پیدا کنید.

سایت آچیک مارکت دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره است. نماد اعتماد الکترونیک یکی از مهم‌ترین معیارها در معتبر بودن یک سایت است.

برای بررسی صحت نماد الکترونیک کافی است روی لوگو نماد الکترونیک در صفحه اصلی سایت کلیک کنید تا  اطلاعات صاحب امتیاز، آدرس و شماره تلفن ثبت شده سایت نمایش داده شود.

روش دیگر برای ارزیابی نماد الکترونیک، رفتن به سایت enamad.ir است. در این سایت شما می ‌توانید با کلیک بر روی استعلام، سایت آچیک مارکت را بررسی کنید.

بله. تا 2 ساعت پس از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. در صورتی که سفارش شما بسته‌بندی و ارسال نشده باشد ظرف 72 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد.

کدهای تخفیف از طریق کانالهای اطلاع رسانی آچیک مارکت در شبکه‌های اجتماعی و یا از طریق پیامک و نوتفیکیشن به اطلاع مشتریان می رسد، پس صفحۀ اینستاگرام و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید تا از تخفیف‌های هیجان‌انگیز آچیک مارکت در موعد مقرر باخبر شوید.

با توجه به حساسیت آچیک مارکت به حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران، ما همیشه در تلاش هستیم با ارائۀ خدمات برتر و هم‌چنین استفاده از روش‌های امن و افزایش امنیت سایت، حافظ اطلاعات شما باشیم.

هم‌چنین در نظر داشته باشید تمام اطلاعات اعم از تصاویر، محتواها، مطالب و …. جزئی از اطلاعات سایت است و استفاده از این اطلاعات فقط با ذکر منبع امکان‌پذیر است.